Bible očima dětí

Přibližte mnoha lidem Váš pohled na Bibli a oblíbené biblické příběhy

Již bezmála tři roky putuje celou Českou a Slovenskou republikou unikátní putovní výstava BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA. Projekt je realizován občanským sdružením I4U a Maranatha, o.s., ve spolupráci s BibleTV, Městskými a Obecními knihovnami, školami, jednotlivými sbory a dalšími partnery. Průběžně je neustále zkvalitňována a rozšiřována o mnohé zajímavosti. Jednou z nich je např. souběžný projekt Bible očima Rembrandta, připravují se i jíné – snad velmi zajímavé :-) I díky tomu vznikla myšlenka na další rozšíření o obrázky dětí...

 

Pomozte nám ukázat jiný pohled na Bibli a biblické příběhy
Výstavu Biblí a další realizované nebo připravované projekty bychom rádi obohatili o další materiály – zejména se jedná o obrázky dětí (malých, středních, velkých i dospělých :-) ).
Nakreslete jakýkoliv obrázek oblíbené biblické události nebo postavy a staňte se spolupracovníkem úspěšného projektu v celé České a Slovenské republice! Společnými silami můžeme ukázat hloubku biblického poselství mnoha lidem a zároveň tak pomoci jim nalézt Pána Ježíše!
Téma není omezeno – můžete libovolně čerpat ze Starého i Nového zákona. Největší radost nám ovšem uděláte (i kvůli dalším připravovaným projektům), budou-li to obrázky o Pánu Ježíši a příbězích, které s Ním souvisí... :-) I formát obrázků je různý – optimální je velikost A3 nebo A4 :-)
Již nyní Vám děkujeme za pomoc při šíření Božího slova mezi lidmi!

 

Co s jednotlivými obrázky
Jednotlivé obrázky si podepište – napište jméno, příjmení, věk, od kud jste a datum! Následně je shromážděte a pak nás co nejdříve kontaktujte (případně se obraťte na Vašeho kazatele).
Vybrané obrázky, které namalujete, budou následně součástí celé expozice výstavy Biblí – budou tudíž s námi cestovat po různých knihovnách, školách, městech a obcích, apod. - díky tomu je uvidí další tisíce lidí... :-)
Vše bychom také rádi umístili na internet – zejména pak na VystavaBible.cz a BibleTV.cz

 

 

Kontakt, dotazy, pordobnější informace...
I4U o.s.
Petr Hamrozi (spoluorganizátor projektu)
Krátká 2
737 01 Český Těšín

Tel.:  +420 604 235 153  (CZ),  +421 949 311 148  (SK)
ICQ: 313-237-807, Skype: hamri_cz, Facebook: Petr Hamrozi
E-mail: petr.hamrozi (zavináč) i4u-os.cz
www.vystavabible.cz, www.bibletv.cz

Page generated in 0.9485 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál