Doprovodný program

V rámci unikátní putovní výstavy jsou také realizovány doprovodné programy, mezi které zejména patří:

1. Ruční přepis Bible
Unikátní Česko-slovenský projekt. Jednotlivé materiály (listy) budou následně nakopírovány a umístěny v místech konání jednotlivých výstavy - po celé České a Slovenské republice. V současnosti se již jedná o velmi unikátní projekt :-)

2. Přednášky pro skupiny
Pro skupiny jsou připraveny přednášky o Bibli, samotné výstavě případně souvisejících tématech...

3. Výklady a diskuze pro jednotlivce
Každý návštěvník výstavy má možnost využít samostatného provedení výstavou včetně upozornění na zajímavé exponáty. Zároveň je možné diskutovat o biblických otázkach a pokládat dotazy, které budou zodpovězeny - pokud budeme vědět :-)

4. Soutěž
Pro návštěvníky je připravená zajímavá soutěž o hodnotné ceny... :-)

5. Možnost zapojení místních občanů
Součástí výstavy je také nabídka možnosti zapojení místních občanů - pokud lidé vlastní zajímavé exponáty Biblí a souvisejících knih, byli bychom rádi, pokud by tyto exponáty zapůjčili na celou dobu konání výstavy v daném místě (týden, 14 dní, apod.). Je tak možné ukázat, že i v daném místě existují lidé, kteří vlastní zajímavé exponáty...

6. Možnost zapojení mladých lidí - žáků a studentů škol
Do přípravy a realizace výstavy se také mohou aktivně zapojit mladí lidé - především žáci a studenti základních, středních a vysokých škol. Mohou tak získat zkušenosti nejen z přípravy a realizace tohoto projektu, ale také organizační, lektorské a přednáškové (prezentační) zkušenosti či zkušenosti z oblasti marketingu a PR. Samozřejmě mohou získat mnoho zkušeností v oblasti mezilidskkých vztahů (komunikace s veřejností) a samotné Bible... V rámci této oblasti mladé lidi sami vedeme a samozřejmě dodáváme kompletní materiály :-)

7. Motivace mladých lidí k tomu, aby četli a objevovali své dary
V rámci výstav se organizátoři snaží motivovat mladé lidi k tomu, aby se více zajímali o literaturu a četli. Zároveň se motivují mladí lidé k tomu, aby objevovali své dary a nadání - především kvůli kvalitě jejich životů... Jedním z cílů je nabídnutí možnosti řešení každodenních problémů a starostí - se školou, v rodinách, finance, vztahy, apod.

Page generated in 0.9624 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál